291. Ko mēs apliecinām ar Svētās Lūgšanas galavārdiem?


Kristīgā spuldzītes nomaiņa

Cik kristiešu būtu vajadzīgs, lai vienā tumšā telpā tiktu nomainīta nedegoša spuldzīte?

Kristīgā spuldzītes nomaiņa

Harizmāti: Viens, un rokas jau ir paceltas.

Pentakostāļi: Desmit. Viens nomaina spuldzītu un deviņi lūdz aizstāvību pret tumsas garu.

Kalvinisti: Neviens. Gaisma parādās un nodziest predestinēti.

Romas katoļi: Neviens. Lieto tikai sveces.

Baptisti: Vismaz 15. Viens nomaina spuldzīti un 3 komitejas apstiprina nomaiņu un nolemj, kurš atnesīs kartupeļu salātus.

Metodisti: Nenoteikts skaits. Vienalga, vai jūsu spuldzīte ir spoža, tumša vai pilnīgi izdegusi, jūs esat mīlēts un gaidīts. Gaismas svētbrīdis baznīcā notiks svētdien, 11. aprīlī. Ņemiet līdzi jūsu gaumei atbilstošu spuldzīti un groziņu.

Unitāristi: Mēs neapgalvojam ka spuldzīte ir vai nav vajadzīga. Tomēr ir labi, ja dzīvē esat atklājis, ka tā ir noderīga. Aicinām uzrakstīt dzejoli vai izdomāt deju kas vēsta par jūsu personīgajām attiecībām ar jūsu spuldzīti un uzstāties ar to musu gadskārtējā spuldzīšu svētbrīdī. Tajā mēs
apskatīsim vairākas spuldzīšu tradīcijas, ieskaitot kvēlspuldzes, luminiscentās, ilgi kalpojošās un trīsgājienu spuldzītes, kuras visas ir derīgas ceļam uz gaismu.

Luterāņi: Mēs nevaram ar saviem spēkiem un saprašanu apjēgt elektromagnētiskā lauka fotonu avota nomaiņu. Tikai ar ticību, NEVIS ar saviem pūliņiem ietekmēt samaitāto pasaulīgo kvēlspuldzi, mēs varam redzēt, ka mūsu darbi nevar attaisnot mūs Kunga un Pestītāja, Jēzus Kristus priekšā.

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.