Kāpēc mums ir jāgodā vecāki?
Dievs pats ir iedibinājis mums tādu kārtību, ka ir vecāki, mācītāji un varas iestādes. Viņš ir arī noteicis, ka jauniem ir jāgodā vecāki cilvēki.
Tātad mums ir jātur ceturtais bauslis Dieva gribas dēļ. Ja mēs godājam savus vecākus, tad mēs godājam arī Dievu. Ja mēs nicinām savus vecākus, mēs nicinām arī Dievu.
Būt… paklausīt… lai Dieva vārds netiktu zaimots. [Tit.2:5]
“Satura rādītājs: ⇑ e-Ticība
⇐ Iepriekš 58. << 59. >> 60. Nākamais ⇒
Kristīgā mācība: __ ⇓ __“

Ieskaties
Dieva labā roka
Kā Bībele attēlo Svētā Gara darbu?
Kas ir īpašas ievērības cienīgs, runājot par bīskapa amatu?
Kādēļ Dievs tev dara visu labu?
Ko mēs saprotam ar vārdiem "debess un zeme"?
Pareiza attieksme pret Dievu