Kāpēc mums ir jāgodā vecāki?
Dievs pats ir iedibinājis mums tādu kārtību, ka ir vecāki, mācītāji un varas iestādes. Viņš ir arī noteicis, ka jauniem ir jāgodā vecāki cilvēki.
Tātad mums ir jātur ceturtais bauslis Dieva gribas dēļ. Ja mēs godājam savus vecākus, tad mēs godājam arī Dievu. Ja mēs nicinām savus vecākus, mēs nicinām arī Dievu.
Būt… paklausīt… lai Dieva vārds netiktu zaimots. [Tit.2:5]
“Satura rādītājs: ⇑ e-Ticība
⇐ Iepriekš 58. << 59. >> 60. Nākamais ⇒
Kristīgā mācība: __ ⇓ __“

Ieskaties
Vai katrs ticīgais var būt pilnīgi drošs par savu grēku piedošanu?
Kādā veidā kristība ir izdarāma?
Kad laulības šķiršana ir atļauta?
Kā mums pienākas runāt par savu tuvāko?
Kādās nozīmēs Bībele runā par žēlastības dāvanām?
Kāda ir Kristus Baznīca jeb Draudze?