307. Kā kristībā iegūtās dāvanas vajadzētu glabāt un lietot?


Dēmonu izdzīšana pie luterāņiem

Kādā Argentīnas galvaspilsētas dievnamā nofilmēts un pēcāk augšuplādēts internetā šokējošs video materiāls kā notiek dēmonu izdzīšana notiek pie luterāņiem.

dēmonu izdzīšana pir luterāņiem


Buenosairosas harizmātisko luterāņu baznīcā iemūžināts eksorcisma akts, kura laikā vietējais bīskaps Manuels Akuna dzinis ārā velnus no apsēstās jaunietes.

Par jauno sievieti zināms vien tas, ka viņu sauc Laura un viņai mieru neliekuši dēmoni, kas plosījušies no iekšpuses un ārpuses, tāpēc viņa labprātīgi atnākusi.

Pirms eksorcisma draudzes brāļi un māsas lūgušies par jaunās dāmas dvēseli. Brīdī, kad process sasniedza kulmināciju, Laurā esošie velni, nevēlēdamies atstāt meitenes miesu, klieguši “Nē, nē!”.

Pēc dēmonu izdzīšanas 52 gadus vecais bīskaps notikušo komentēja, sacīdams ka dēmoni tiešām eksistē. Tā nav tikai teorija vai abstrakta ideja par apsēstību ar ļaunajiem gariem; dēmons ir kritušais eņģelis, kas plosa cilvēka personību.

Dieva dvēsele Laura esot bijusi laba meitene, taču tad kaut kas noticis un viņa kļuvusi slikta. Manuels Akuna uzskata, ka pēc ļauno garu izdzīšanas Laurā atgriezīsies visi agrākie Dievam tīkamie tikumi.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Dēmonu izdzīšana pie luterāņiem”

  1. Cody:


    Nekā šokējoša. Tīrais fufelis. Meitene nestaigāja pa griestiem kā zirneklis un nelevitēja.
    Interesanti būtu zināt kādi bija Lauras Dievam tīkamie tikumi?

  2. Roberto:


    Cody, diemžēl Manuels neatklāja konkrētus Lauras tikumus, bet saskaņā ar Sv.Rakstiem tie varētu būt: pacierība, laipnība, miermīlība, viesmīlība uttLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.