115. Kādu prasību Dievs mums ir devis ar devīto un desmito bausli?


Kā pastāvēt un palikt ticībā

“Mīļie, tā kā man ļoti rūpēja jums rakstīt par mūsu kopējo pestīšanu, tad sirds mani spieda jūs pamācīt šinī rakstā turpināt cīņu par to ticību, kas svētiem reiz uzticēta. Jo ir iezagušies kādi ļaudis, par kuriem sen jau rakstīts, kas likti nākamajam sodam.” [Jūd.1:3-4]

Kā pastāvēt un palikt ticībā

Šeit ir sacīts: Es rakstu jums, lai atgādinātu un brīdinātu, kā pastāvēt un palikt ticībā, kas jums iepriekš tika pasludināta.

Īsi sakot, ir svarīgi jūs brīdināt palikt nomodā un uz pareizā ceļa. Jo atsevišķi cilvēki ir nemanīti ielavījušies, kurus jau agrāk esam nosodījuši.

Šī iemesla dēļ es jums atgādināšu palikt ticībā, kuru esat dzirdējušo, jo jūsu vidū joprojām ir šaubīšanās, un sludinātāji, kas līdzās ticībai ievieš citas mācības, kas cilvēkus nemanāmi un neuzkrītoši novirza no pareizā ceļa.

Tagad mēs to labi saprotam, jo zinām, ka neviens nav taisns un attaisnots ar darbiem, bet gan vienīgi ticībā uz Kristu, un līdz galam ir jāpaļaujas uz Kristus darbu kā augstāko labumu.

Lai arī kur kāds slepus ievazātu jebkādu citu ticības mācību par vieniem vai otriem darbiem, viņš ved cilvēkus neceļos tā, ka viņi tiks nosodīti kopā ar viņu.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.