242. Kāpēc mums pēc iespējas stingri jāturas pie pareizas taisnošanas mācības?


Luterāņi atzinuši par nepilnīgu dziesmu grāmatu

Latvijas konfesionālie luterāņi atzinuši par nepilnīgu dziesmu grāmatu, kas 1992.gada izdota latviešiem tēvzemē un svešumā.

Luterāņi atzinuši par nepilnīgu dziesmu grāmatu


Kopš Kristus augšāmcelšanās svētkiem Augsburgas ticības apliecības draudzes sākušas aktīvi izmantot speciāli izdotu Dziesmu grāmatas Pielikumu Nr.1.

Visu latviešu luterāņu kopējās Dziesmu grāmatas papildinājumā ir iekļautas 64 dziesmas, kurās tematiski ir apdziedātas Lieldienas, Vasarsvētki, Dievkalpojums, Svētais Vakarēdiens, Dieva vārds, Katehisms, Radīšana, Dieva gods, Kristus un glābšana, Ticības ceļš.

Konfesionāli luteriskās baznīcas Dziesmu grāmatas Pielikumā Nr.1 atrodami ne tikai dziesmu teksti un notis, bet arī Viļņa Heinrihsona ilustrācijas.

Tiek lēsts, ka jau drīzumā parādīšoties arī Pielikums Nr.2 ka arī tālākā nākotnē tikšos izdota arī pašiem sava dziesmu grāmata.

Konfesionāli luteriskās baznīcas Dziesmu grāmatas Pielikumā Nr.1

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Luterāņi atzinuši par nepilnīgu dziesmu grāmatu”

  1. talyc:


    …Gaidīt gaidīju Kungu, un viņš liecās pār mani, viņš dzirdēja manu saucienu. Viņš izvilka mani no krācošas bedres, no muklāja dūņām, viņš balstīja manas kājas uz klints, viņš darīja manus soļus stingrus un lika man mutē jaunu dziesmu, slavas dziesmu mūsu Dievam! Daudzi ieraudzīs un bīsies, un paļausies uz Kungu. Svētīts tas, kas paļaujas uz Kungu, kurš neklausās lepnajos, nedz tajos, kas noklīst māņos… (Ps.40)

  2. Roberto:


    Vispirms lelbieši, tad augsburgeri…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.