91. Kādu kārtību Dievs ir iecēlis laulībā?


Ragulopam vai ēzelim nav Dieva vārda, ar ko vērtēt

“Bet jūs, mīļie, pieminiet vārdus, kurus jums mūsu Kunga Jēzus Kristus apustuļi ir sacījuši savā laikā; to viņi teica jums: pēdējā laikā būs smējēji, kas dzīvos savās pašu bezdievīgajās kārībās, – tie, kas nošķiras, laicīgi cilvēki, kam nav Gara.” [Jūd.1:17-19]

ragulopam vai ēzelim nav Dieva vārda, ar ko vērtēt

Kādi ir šie zobgaļi? Tie seko savām kārībām. Ne tika savām miesīgajām kārībām, bet tām, kas viņiem pa prātam veido viņu bezdievīgo dzīvi. Viņi necienī nedz laicīgo autoritāti, nedz Dieva vārdu. Savās kārības viņi lidinās kaut kur starp debesīm un zemi tā, kā viņus vada sātans. Viņi ir tie, kas izraisa šķelšanos, ir pasaulīgi domājoši un bez Gara.

Šeit Jūda runā līdzīgi Pēterim, proti, iesaistot savās samaitājošajās sektās viņi šķeļ vienību, kas ir ticībā, un nesamierinoties ar vienkāršo kristieša kārtu, viņi rada citas kārtas ar kurām izliekas kalpojam Dievam.

Turklāt, viņi ir uzbudināti un brutāli cilvēki, kam nav vairāk saprašanas kā ragulopam vai ēzelim. Viņus vada dabiskais prāts un miesīgās domas. Viņiem nav Dieva vārda, ar ko vērtēt un dzīvot.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.