111. Ko Dievs sargā ar devīto un desmito bausli?


Noskaidrots, cik cilvēku mūsdienās tic ellei

Starptautiskais sabiedriskās domas pētniecības uzņēmums “Gallup” veicis aptauju, kurā esot noskaidrots, cik cilvēku mūsdienās tic ellei.

noskaidrots, cik cilvēku mūsdienās tic ellei


Saskaņā ar pētnieku aplēsēm teju puse (49%) no pasaules iedzīvotājiem ticot elles pastāvēšanai. Interesanti, ka jaunāko cilvēku ticība ellei ir lielāka nekā vecāka gada ļaudīm – attiecīgi 57% un 35%.

Vislielākā ticība ellei ir novērojama tādās valstīs kā Indonēzijā, Bangladešā, Ganā un Nigērijā, kur gandrīz visi respondenti (attiecīgi 99%, 98%, 97% un 95%) apstiprinājuši elles pastāvēšanu.

No Eiropas valstīm lielākā ticība elles pastāvēšanai fiksēta Kosovā, kur elles eksistencei tic 85% iedzīvotāju, tai seko Polija ar 56% iedzīvotāju, kas tic ellei.

Savukārt Baltijas valstu vidū Latvijā ticība ellei ir lielākā – tai tic 22% iedzīvotāju, Lietuvā – 21%, bet Igaunijā – vien 13%.

Vismazākā ticība elles eksistencei fiksēta Dānijā un Islandē, kur tam tic tikai 6% iedzīvotāju. Nedaudz lielāka ticība fiksēta Beļģijā un Zviedrijā (pa 9%), kā arī Čehijā (11%), Ķīnā (12%) un Vācijā (12%).

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.