292. Kā mums ir jābeidz katra lūgšana?


2015. gads iekš ebaznica.lv

Piedāvājam atskatīties kāds saskaņā ar Google Analytics datiem bijis 2015. gads teoloģiski-izklaidējošajā e-projektā e-BAZNICA.

2015. gads iekš ebaznica.lv

Aizvadītā gada 365 diennaktīs interneta vietnē www.ebaznica.lv tika ievietotas 522 jaunas e-publikācijas, kuras aplūkot kopumā bija iegriezušies 201189 apmeklētāji, kas ir vidēji 551 globāla tīmekļa lietotājs divdesmit četrās stundās.

Vislielāko interesi izraisīja e-ziņa Baznīca kā dzimumloceklis par kādu ASV reliģiskās organizācijas celtni, kura, paveroties no debesu augstumiem, nepārprotami izskatās gluži kā vīriešu dzimumloceklis.

Daudzu uzmanību piesaistīja e-ziņa Sludinātājs brīdina par drīzu pasaules galu par kādu mesiānisko jūdu sludinātāju no ASV, kurš apgalvoja, ka ar biežajiem saules aptumsumiem Dievs visus cilvēkus brīdina par drīzu pasaules galu.

Vēl joprojām nezūdošu interesi saglabā animācijas filmas “Grāmatu Grāmata” pirmā sērija Kā viss iesākās.

Pateicoties “Google” meklētajam vārdam “fabulas”, daudziem bija iespēja izlasīt Mārtiņa Lutera e-refleksiju Dažas Ēzopa fabulas.

Kā arī 2014. gada plašāko rezonansi ieguvušā e-ziņa Anālais sekss kristiešiem par “Saddleback Church” draudzes mācītāja Ričarda Vorena “fenomenālo atklāsmi”, kas ļauj draudzes jauniešiem nodarbojoties ar seksu, saglabājot savu jaunavību neaptraipītu.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.