272. Dieva vārds... Kad un kā tas tiek zaimots?


Geji un lesbietes lielākais kristiešu bieds

Interneta vidē aktīvi cirkulē aģitācija, kura pauž uzskatu, ka lielākais apdraudējums Latvijas kristiešiem un viņu bērniem esot geji un lesbietes, un to veidotā propaganda.

lielākais bieds - geji un lesbietes


Uzsaukumā kristīgajiem tiek apgalvots cik ārkārtīgi svarīgi ir nepalikt kūtriem un iestāties par seksuālās audzināšanas ierobežošanu bērniem, un cīnīties pret sodomiju, kura dažādos veidos un ceļos mēģina iespraukties un pārņemt cilvēku prātus un miesu.

Apkārt klīstošajās ķēdēs vēstulēs tiek biedēts, ka 2015. gadā Rīgā tiks rīkots visas Eiropas homoseksuālistu festivāls un pirms tam valsts likumdošanā tikšot veiktas izmaiņas, lai atvieglotu perversajiem izpausties.

Aģitatori, akcentējot tikai vienu grēku segmentu, kas nepiemīt pašiem, luciferiskā garā mēģina aizmiglot acis un apstulbot prātus kristiešiem, lai netiktu ievēroti tikumības aizstāvju un līdzskrējēju grēki.

Parakstu vākšanas organizētāji, mākslīgi pret nostata perverso Eiropu ar tās izvirtušajām vērtībām un Krievijas it kā morālo stāju un ģimeniskuma tradīcijas, kuras gan ikdienas nekautrējoties tiek slacītas ar vēl nedzimušo bērnu asinīm.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.